Image

Zostań Partnerem Gminnej Karty Mieszkańca

Prowadzisz firmę? Świadczysz usługi?
Szukasz nowych, lojalnych klientów?
Mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której wyróżnisz się na rynku!

Dołącz do programu gminnej karty mieszkańca pod nazwą Moja Gmina Starogard.

Zapraszamy do składania wniosków wszystkie firmy, instytucje oraz organizacje, zainteresowane rozwijaniem swoich biznesów i włączaniem się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Przedsiębiorcy chcący zaoferować ze zniżką swoje towary i usługi już teraz mogą się do nas zgłaszać, wypełniając wniosek, który wraz z regulaminem znajduje się w zakładce dokumenty. Punkty, w których będzie honorowana karta, zostaną oznaczone specjalnymi naklejkami programu. Ponadto będziemy prowadzić promocję partnerów z wykorzystaniem mediów społecznościowych, stron internetowych, prasy, jak również plakatów czy ulotek. Oferta zostanie także umieszczona na tym dedykowany zarówno mieszkańcom, jak i przedsiębiorcom portalu.

Ze zniżek gminnej karty mieszkańca Moja Gmina Starogard korzystać będą mogły osoby zameldowane lub zamieszkujące na terenie Gminy Starogard Gdański, które rozliczają podatek dochodowy ze wskazaniem Gminy Starogard Gdański, jako miejsca swojego zamieszkania.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się do programu i podjęcia wspólnych działań, aby karta mieszkańca Moja Gmina Starogard na stałe wpisała się w działania prospołeczne i proprzedsiębiorcze.

Jak zostać Partnerem?

  1. Wypełnij wniosek.
  2. Zaproponuj ulgi lub zniżki dedykowane mieszkańcom Gminy Starogard Gdański.
  3. Podpisz porozumienie.
  4. Oznacz swój obiekt w widoczny sposób poprzez umieszczenie naklejki informującej o honorowaniu Karty Mieszkańca, którą od nas otrzymasz.
  5. Wrzuć na swoją stronę www (jeśli ją posiadasz) informację, że jesteś Partnerem Programu.
  6. Zaopatrz miejsce w czytnik, który umożliwia odczytanie Gminnej Karty Mieszkańca, tj. urządzenie mobilne z systemem android (opcjonalnie z funkcją NFC), kartą SIM oraz dostępem do Internetu lub komputer z dostępem do internetu.
Wniosek, porozumienie oraz zarządzenie w sprawie przystępowania partnerów do programu znajdują się w zakładce Dokumenty