Bowling Ren

Hotel Ren, ul. Skarszewska 5, 83-200 Starogard Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Bowling Ren


Nawiguj z Google


Opis

Bowling Ren to kręgielnia wyposażona w cztery tory do gry w kręgle. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich zarówno indywidualnych jak i grupowych. Wygodne loże pozwolą na miłe spędzanie chwil pomiędzy rzutami a przytorowe stoliki dają możliwość odpoczynku i napicia się napoi alkoholowych oraz bezalkoholowych. Bowling Ren to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych – urodzin, firmowych spotkań integracyjnych czy po prostu wypadu ze znajomymi na kręgle.

W naszej kręgielni znajdziesz również:

Bilard – stół bilardowy daje możliwość spokojnego spędzenia czasu na grze w bilard. Do dyspozycji mają Państwo kije, podpórki oraz kredę. Wygodne fotele i kanapy pozwolą na chwile relaksu i koncentracji pomiędzy grami.

Dart – elektroniczna tarcza do gry w lotki pozwalają na rozgrywanie turniejów indywidualnych i drużynowych oraz trening celności.
Bar – w pełni wyposażony w napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe, przekąski oraz oczywiście Browar Kociewski.

Stół do piłkarzyków był kiedyś marzeniem każdego chłopaka i mężczyzny, ale wraz z rozwojem gier komputerowych tradycyjne, „analogowe” piłkarzyki stołowe zniknęły nieco w cieniu. Szybko okazało się jednak, że żaden komputer nie jest w stanie oddać klimatu gry przy prawdziwym stole i towarzyszącym temu emocji.
Kręgielnia jest częścią Hotelu Ren oraz Browaru Kociewskiego.

Rezerwacji możesz dokonać pod numerem telefonu - 723-109-110.