Studio Mario

KUPIEC BOX 69, Al. Niepodległości 4, 83-200 Starogard Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Studio Mario


Nawiguj z Google


Opis

Pragnąć spełnić oczekiwania naszych klientów zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości ślubnych, chrztów, komunii i innych ważnych dla Państwa ceremonii. W związku z tym, że satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza dysponujemy najlepszym sprzętem potrzebnym do tego typu działalności. Poczynając od profesjonalnych kamer firmy SONY, najwyższej jakości aparatów fotograficznych CANON, po jeden z najbardziej wydajnych sprzętów komputerowych na rynku typu APPLE MAC

Fotografowanie i videofilmowanie to nasza pasja, która sprawia nam wiele przyjemności i radości, wprowadza barwy w nasze codzienne życie. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie, z którym pragniemy się zmierzyć. Podczas wykonywanych zleceń staramy się stworzyć Państwu miłą i przyjazną atmosferę, aby każdy z Was poczuł się swobodnie, bo tylko w takim klimacie można uchwycić naturalność i piękno. 

Fotografie i filmy przez nas wykonane będą uroczym i radosnym wspomnieniem, przypomną te przepiękne i wyjątkowe chwile sprzed lat.

Dodatkowo wykonujemy gadżety fotograficzne oraz reklamowe (koszulki z nadrukiem, kubki, poduszki, puzzle, termotransfer, sublimacja, grawerowanie laserowe) Wydruki i skany  mało- oraz wielkoformatowe (ulotki, wizytówki, plakaty, banery, wydruki na płótnie oraz naklejkowe), zdjęcia do dokumentów, fotolustro i wiele wiele więcej.

Chętnie służymy radą oraz pomocą.